Kategorie

ProducenciReklama

Aparat do bezdechu DREAMSTAR AUTO z nawilżaczem


Producent:

Aparat do bezdechu DREAMSTAR AUTO z nawilżaczem. Maska do osobnego zakupu.

5 lat gwarancji.

Produkt z refundacją NFZ!!! Szczegóły w zakładce NFZ.

Więcej szczegółów


3 200,00zł z VAT

(2 962,96zł bez VAT)


Urządzenia DreamStar™ Info i Auto zostały zaprojektowane przy uwzględnieniu opinii użytkowników i klinicystów z myślą o ściślejszym przestrzeganiu przez pacjentów wskazań terapeutycznych. DreamStar™ Info i Auto wykrywają spłycenia oddychania, bezdechy, ograniczenia przepływu, chrapanie. Zróżnicowanie pomiędzy zaburzeniami oddychania obturacyjnymi a ośrodkowymi oraz wykrywanie poziomu nieszczelności w układzie pacjenta, pomaga wpłynąć na efektywność zastosowanej terapii.

Tryb Auto - CPAP

Bazując na naszych doświadczeniach, stworzyliśmy algorytm by odpowiedzieć na zdarzenia obturacyjne, zwłaszcza na ograniczenia przepływu i chrapanie. Rozpoznanie zróżnicowania pomiędzy zdarzeniami obturacyjnymi a centralnymi, zawsze pozwala urządzeniu dostarczyć optymalne ciśnienie bez ryzyka zmniejszenia efektywności zastosowanego ciśnienia. Ciśnienie nie wzrośnie w przypadku wykrycia zdarzeń ośrodkowych.

Zarządzanie danymi zdarzeń pozwala na zapis w pamięci urządzenia 365 dni terapii. Ponadto pacjent posiada dostęp do danych z ostatnich 16 godzin aktualnego przepływu, co stanowi przydatną informację o efektywności zastosowanej terapii. Oprogramowanie DreamStar™ Analyze jest przyjazne dla użytkownika, pozwala na łatwe zgrywanie, analizę i drukowanie danych terapii oraz w pełni konfigurowć końcowy raport. Dane mogą być zgrane przez kabel lub 40 ostanich, ośmiogodzinnych sesji za pomocą karty pamięci.

Innowacyjny kształt zbiornika z systemem „DreamStar Water Control” oraz w pełni automatyczny nawilżacz „Humind Control” wprowadza nową koncepcję. System został zaprojektowany w celu zapobiegania przedostania się wody do urządzenia oraz minimalizacji zjawiska kondensacji w przewodzie cyrkulacji powietrza. Stabilizuje to poziom nawilżania przez całą noc oraz sprawia terapię bardziej komfortową i optymalnie wydajną.

DreamStar™ Info i Auto wraz z wbudowanym nawilżaczem poprawia komfort oddechowy, a także charakteryzuje się jednym z najmniejszych rozmiarów oraz najniższym poziomem hałasu wśród dostępnych na rynku urządzeń CPAP. Nawilżacz wraz z podgrzewaczem wkomponowany został z tyłu urządzenia. Zbiornik na wodę oraz filtr powietrza jest łatwy do wyjęcia i czyszczenia. Krótko mówiąc, urządzenie DreamStar ™ Info i Auto zostało zaprojektowane tak, aby nie przeszkadzało użytkownikowi w codziennym życiu, miało dobre parametry i było wygodne.

Specjalna funkcja AUTO - KALIBRACJI zapewnia precyzyjne monitorowanie ciśnienia w masce pacjenta. Oznacza to pełną kompatybilność urządzenia z praktycznie każdą maską oraz rurą pacjenta dla średnicy 22mm lub 15mm. Funkcja KALIBRACJA KOMFOROWA (CC+) zapewnia wysoki komfort pacjenta w trybie CPAP lub Auto - CPAP. Oznacza to dostosowanie dostarczonego ciśnienia do cyklu oddechowego pacjenta bez zmniejszenia efektywności leczenia. Ta technologia bazuje na układzie funkcji autokalibracji, podnosząc ciśnienie podczas wdychania i obniżając ciśnienie podczas wydychania, w naturalny sposób dostosowując się do cyklu oddechowego pacjenta.

Kompaktowy wygląd DreamStar™ Auto poprawia komfort oddechowy, a także charakteryzuje się jednym z najmniejszych rozmiarów oraz najniższym poziomem hałasu wśród dostępnych na rynku urządzeń CPAP.

Łatwość stosowania

Urządzenie DreamStar™ Auto zostało zaprojektowane w celu uproszczenia obsługi dla użytkownika. Zawiera automatyczne przypominanie, zegar, duże, wygodne, podświetlane przyciski, menu w jęz. polskim oraz wygaszający się wyświetlacz. Ustawienia mogą zostać wgrane przez specjalną kartę znajdującą się na wyposażeniu urządzenia. Pamięć urządzenia pozwala na zapamiętanie 365 dni danych w celu późniejszej analizy.

• Czytelny podświetlany ekran wyświetlacza

• Automatyczne przypomnienia dla Pacjenta (czyszczenie filtra, wizyta lekarska, przegląd)

• Duże podświetlane przyciski

• Komunikaty w języku polskim

• Możliwość zasilania z zewnętrznego akumulatora (np. z gniazda zapalniczki samochodowej)

• Wgrywanie /Zgrywanie ustawień /danych terapii poprzez kartę DreamStar™

• Kompletny program do analizy(opcja)

• Funkcja narastania ciśnienia

 

MAŁE WYMIARY

• 20cm (sz.)x22(gł.)x12cm(wys.)

• Waga urządzenia z wbudowanym zasilaczem i nawilżaczem tylko 1,5 kg

• Pełna integracja z podgrzewanym nawilżaczem HC

• Jedno połączenie zasilające urządzenie CPAP i nawilżacz

 

TECHNOLOGIA

• Zabezpieczenie przed zaleniem wodą

• Komfort oddechowy w trybie CC+

• Auto - CPAP dla DreamStar™ Auto

• Niski poziom hałas u <30dB (wg. normy ISO17510 - 1:2002)

 

AUTOKONTROLA

• Automatyczne dostosowanie do zmian wysokości n.p.m

• Wewnętrzne przełączanie napięcia zasilania

• Automatyczna kompensacja przecieków w układzie pacjenta

 

Do otrzymania refundacji na protezę powietrzną CPAP z Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ) uprawnia „Zlecenie na zaopatrzenie w wyroby medyczne będące przedmiotami ortopedycznymi i środki pomocnicze". Zlecenie, po otrzymaniu od lekarza, należy potwierdzić w oddziale NFZ.

Refundacja na aparat CPAP przysługuje każdemu pacjentowi raz na 5 lat. O dofinansowanie zakupu mogą się Państwo zwrócić do innych instytucji: - Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) www.pfron.org.pl - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie (PCPR) www.pcpr.info

Koszyk  

(pusty)

Nowe produkty

Aktualnie brak nowych produktów

Najczęściej kupowane

  • KANIULA, WENFLON KD-FIX ROZM. G-14 - G-22
  • IGŁA DO NAKŁUĆ LĘDŹWIOWYCH KF-FINE ROZM. 0,4 - 1,3
KANIULA, WENFLON ROZM. G-14 - G-22
Kaniula (wenflon) do wlewów dożylnych....
IGŁA DO NAKŁUĆ LĘDŹWIOWYCH ROZM. 0,4 - 1,3
Igła do nakłuć lędźwiowych w rozmiarach...
STRZYKAWKA JANETA 100 ml
Strzykawka sterylna, plastikowa Janeta o...
STRZYKAWKA 50/60 ml DO POMP INFUZYJNYCH POLFA LUBLIN
Strzykawka sterylna do pompy infuzyjnej....
WATA BAWEŁNIANA 500g
Wata bawełniana - wykonana w 100% z czystych,...

Wszystkie najpopularniejsze